گروه محصولات
خبرخوان

اخبار

کتاب «راز و رمز مذاکره» (دستورالعمل روانشناسی تعهد) نوشته داوید نیتون و استفان لُکر با ترجمه مازیار شیرازی از سوی انتشارات ققنوس منتشر شد.
کتاب «در باب زندگی مینیمالیستی» راز شادمانیِ زندگی را بازگو می‌کند، با ارائه راهکارها و اصولی که گام به گام نشان می‌دهد چطور سبک زندگی مینیمالیستی را پیاده کنیم و چطور با دور ریختن وسایل اضافه، ذهن و روح خود را سبک‌بال و آزاد سازیم.
زهره حسین‌زادگان گفت: بیشترین آسیب ناشرنماها و تولیدات بی‌کیفیت آنها به مخاطب وارد می‌شود، چون هم پول خود را از دست داده و هم کالای بی‌کیفیتی نصیبش شده است.
دکتر محقق داماد در گفت‌وگو با حامد زارع با بیانی ساده و زبانی شیرین در قالب پاسخ به پرسش‌های کوتاه اما عمیق پیشروترین دریافت‌های نوگرایانه از علم اصول و دانش فقه را بیرون از محوطه پرآشوب به روشنفکری دینی و درون یک چارچوب معنادار و روشمند شرعی ارائه می‌دهد.
طومار اعتراضی صنف نشر در سراسر کشور به تخفیفات غیرقانونی فضای مجازی (بدون مجوز از اتحادیه مربوط) امروز تحویل معاونت فرهنگی وزارت ارشاد شد.
سیاست خارجی آلمان و ایران دوره رضاشاه
عرضه کتاب با تخفیف از سوی ناشران و برخی سایت‌های فروش کتاب طی سال‌های اخیر چالش‌‌های زیادی برای کتابفروشان ایجاد کرده است؛ رقابتی ناسالم که عرصه را برای فعالیت کتابفروشی‌ها تنگ کرده است.
مهدی حسین‌زادگان، اختیاری شدن میزان تخفیف در دومین نمایشگاه مجازی برای ناشران را به‌معنی حمایت از کتاب‌فروشان می‌داند و معتقد است، استقبال از دومین نمایشگاه مجازی کتاب در مقایسه با نخستین دوره افزایش پیدا ‌می‌کند.
«سیاست خارجی آلمان و ایران دوره رضا شاه»، نوشته رشید آرمین با ترجمه شهلا طهماسبی توسط انتشارات ققنوس منتشر و روانه بازار نشر شد.
مجموعه داستان «میهمان شب» نوشته ب.تراون با ترجمه منیژه عراقی زاد توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.